Medyarella Reklam Ajansı

Soru Cevap

  • Medyarella Ankara’da bulunan ve müşterilerine tam hizmet veren bir reklam ajansıdır. Dijitalden üretime, her konuda destek alabilirsiz. Bizi daha yakından tanımak için hikayemizi okuyabilirsiniz. Hikayemizi Okuyun
  • Kararlaştırdığımız bütçeyi hesabımıza yatırmanızı takiben teknik ekibimiz reklam çalışmalarınıza hemen başlar. Reklamınızı aynı gün içinde tamamlar ve Google reklamları için Google’ın, Facebook reklamları için Facebook’un, yani hangi kuruluşun reklam ağını kullanıyorsanız o kuruluşun onayına yollar. Reklamlarınız maksimum 3 iş günü içinde yayına alınır. Reklamlarınız yayına girdiğinde sizlerle iletişime geçerek bilgilendirme yapılır. Aldığınız reklam hizmetine dair faturanız adresinize gönderilir.
  • Bunun fiks bir ücreti yoktur, bu rakam tamamen sizin bütçenize ve reklamlardan beklentinize bağlıdır. Total bütçenize bağlı olarak reklamınızın yayında kalma süresi veya konumu etkilenecektir. Yüksek bir bütçe ile başlarsanız daha yüksek tıklanma başı maliyetler vererek reklamınızı daha üst sıralara taşıma şansımız olabilir ya da üst sıraları hedeflemez ancak elimizdeki bütçe ile reklamınızın yayında kalma süresini maksimum uzatmayı hedefleyebiliriz. Bize ulaşıp müşteri temsilcilerimiz ile görüştüğünüzde reklamlardan beklentilerinizi, koşullarınızı, sektörünüzü, ürün ya da hizmetlerinizi göz önüne alarak bir bütçe önerisi sunacaklardır.
  • Merak etmeyin, uygun fiyatlarla kaliteli bir web site tasarımı ve/veya markanıza ait ücretsiz şekilde kurumsal sosyal medya hesaplarının açılması noktasında çözümlerimiz mevcuttur.
  • Merak etmeyin, sektörünüz doğrultusunda sizi bilgilendiriyor, sizinle birlikte düşünüyor ve fikir alışverişinde bulunuyoruz. Size sadece fayda sağlayacak olanlarla çalışmaya başlıyoruz. Size yararı dokunmayacak reklam türlerini kesinlikle çalışmamıza almıyor, maddi anlamda kayıplarınızı gözardı etmiyoruz.
  • Nakit, havale, EFT, kredi kartı ile ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır. Web sitemizden ödeyeceğiniz tutarı girerek ister peşin isterseniz taksitli ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartına taksit durumunda ilgili bankanın komisyon uygulayacağını unutmayınız.
  • Logoya ihtiyaç duyan bir firma veya şahıs iseniz; önce hikayenizi dinliyoruz. Sonra sizi en doğru şekilde yönlendirerek yapabileceklerimiz hakkında bilgilendiriyoruz. Fiyat teklifimimizi veriyoruz. Uygun bulmanız halinde çalışmalara başlıyoruz. Yaklaşık 4 ( Dört ) iş gününde alternatifli bir şekilde çalışmalarınızı en profesyonel şekilde hazırlıyor ve size sunuyoruz. Genellikle beğeniyorsunuz. İçinize sinmeyen kısımlar olduğu takdirde revizelerini yaparak, tekrar sunumumuzu gerçekleştiriyoruz. Onayınıza istinaden her formatta size teslim ediyoruz.
  • Kurumsal web sitelerini tüm doneler elimize ulaştıktan sonra, 7 ( yedi ) iş günün de teslim ediyoruz. Eğer talep ettiğiniz web sitesi E-Ticaret ise 10 (on) iş günü içinde teslim ediyoruz.
  • Önce sizi, ister online isterseniz yüz yüze dinliyoruz. Sektörünüze ve sektörünüz de ki duruşunuza göre bir yol haritası belirliyoruz. Sonrasında hem basılı hem dijital mecralarda yapılması gerekeni size sunuyoruz. Belirlediğiniz bütçeye göre satışlarınızı arttırmayı hedefliyoruz.
Merak ettiğiniz ne varsa siz sorun, biz cevaplayalım..