"Her marka,
kendi masalını yazar"

Her masalda sadece bir kazanan vardır, Medyarella da ise hayallerinizi gerçekleştirecek kahramanlar vardır.

"Sihrimiz Fikrimiz"

Markaların sihirli rehberi olarak reklam dünyasında, “bahanelerin değil, çözümlerin konuşulduğu” reklam ajansı olarak anılmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 30 yılı aşkın süredir çalışıyoruz demeyi çok isterdik fakat sayıların değil gerçeklerin başarıya ulaştırdığını bilerek bu yola çıktık. Medyarella olarak, kreatif ruhumuzu masalların büyüleyici dünyasından alıp, , yüzyılların deneyimiyle günümüzün ajans anlayışını yeniden tasarladık. Ankara’da Medyarella Reklam Ajansı olarak 5 yıl önce, sektöre adımımızı attığımız o ilk günden bu yana aşkla, heyecanla ve özveriyle sizlerin yanındayız.

Klasik ajans anlayışını evrensel tasarımlarımızla değiştirerek, şimdiden geleceğe uyum sağlamış modern markalar oluşturuyoruz.
Geleneksel reklamcılık anlayışının ötesinde, geleceğin reklam ajansı olma mottosunu model alıyoruz. Çağı yakalayan sektörel çalışmalarla, marka konumunuzun uygunluğuna göre sonuç odaklı pazarlama fikirleri geliştiriyoruz.

Butik ama tam hizmet veren bir reklam ajansı olarak;
yaratıcı ve özgün çalışmalarla,
evrensel projelerle müşterilerini karşılayan,
işine gerçek bir aşkla yaklaşan Ankara’da yer alıp tüm dünyaya hizmet veren bir reklam ajansıyız.
Sektör gerçeğinden uzaklaşmayan, disiplinli ve çağı yakalayan düşüncelerimizle, sözlerle değil yaptığımız işlerle kendimizi göstermeyi amaçlayarak, her zaman müşterilerimizin yanında yer alıyoruz.
Kendimizi ikna edene kadar, stratejik çalışmalarla projelerinizi çok yönlü tasarlamayı seçtik.
Eğitimden inşaata, gıda sektörlerinden turizme kadar uzanan güçlü çalışmalarımızla, sizin olduğunuz her yerde rehberiniz oluyoruz.

Her masalda sadece bir kazanan vardır, Medyarella da ise hayallerinizi gerçekleştirecek kahramanlar vardır. Akademik eğitimleriyle, piyasa deneyimleriyle, yatırım fırsatı yaratan fikirleriyle, iletişimin ve pazarlamanın ruhunu işlerine yansıtan Medyarella ekibimiz, başarılı tasarımlarıyla ülke sınırlarını aşmıştır. Ankara’dan göz kırptığımız ülkelerden olan Hollanda, Avusturya, Almanya gibi ülkeler çağdaş tasarımlarımızın takipçisi oldular. Dijital dünyanın hayranlıkla takip ettiği çalışmaların odağı olduğumuzu bilerek,
Kurumsal Kimlik Çalışmaları – Dijital Pazarlama – Marka Yönetimi – Web Tasarım ve Teknolojisi Çalışmaları – Konsept Tasarım – Reklam ve Fotoğraf Çekimleri, Sosyal Medya Yönetimi, Seo Hizmetleri – Google Adwords, gibi alanlarda tam hizmet vermeye devam ediyoruz. Markanıza uygun kitleyi belirleyerek, sizi buluşturuyor, uzun süreli dostluklar kurmanızı sağlıyoruz. Üretimin içinden geldiğimiz için sadece masa başında çözümler üretmiyor, tedarik süreçlerinde de markanızın yanında oluyoruz.
Özetlemek gerekirse, sizleri hiçbir alanda yalnız bırakmıyoruz. Fikirlerinizin mimarı oluyoruz. 


Bunu nasıl mı yapıyoruz?


İlk önce sizinle tanışıyoruz – Daha önce tanıştıysak tekrar özlem gideriyoruz.
Toplantılar düzenleyerek – düşüncelerinizi sunumlara dönüştürüyoruz.
Medyarella’nın Ar-Ge ekibiyle Stratejik Planlama Süreçlerini başlatıyoruz.
Brief Toplantılarıyla, markanızı ve ürünlerinizi piyasa gerçeğine uygun tasarlıyoruz.
Süreçleri A’dan Z’ye sunarak çalışma takvimimizi belirliyoruz.
Proje Başlangıcını gerçekleştirerek, müşterilerinizle buluşmanın heyecanını sizlere katıyoruz.

Elbette Medyarella’yı farklı kılan sadece okuduğunuz Hakkımızda kısmından ibaret değil, bizi farklı kılan müşteri dostlarımız, güler yüzlü markalarımız, her alanda Medyarella’dan bahseden yeni müşterilerimizi Medyarella ailesine katan firmalarımız… Her fikrin değerini bilerek, kalbimizi, ruhumuzu, aklımızı tasarımlara katarak, sizlerle büyüyor, çalıştıkça başardıkça, ürettikçe, çoğalıyoruz. Sizlerle bir parça gibiyiz. Birlikte tüm sorunları ve engelleri beraber çözen bir aileyiz.

Marifet iltifata tabidir derler, Medyarella’da gerçekler iltifattan daha değerlidir. Sizler de Medyarella’yı yakından tanımak istiyorsanız ofisimize bekliyoruz. Online platformlardan ulaşarak da mesafelerin aramızı açmadığını da sizlere hatırlatmak isteriz.
Bi’ Kahve 🙂